| AlexTnic a întrebat:

Buna TPU de cateza zile nu imi merge messu. Daca vreau sa ii scriu cuiva nu imi arata nimic ...si daca primesc cv pe mess nu imi apare.Am sters mesu si l-am instalat iar dar tot asa face.Ce are?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea ca calculatorul tau sa fie asemena unui dulap in care hainele nu sunt impaturite laughing si de aia, oricum fa un update la java, de multe ori ajuta, si daca reinstalezi incearca sa instalezi pe alta partitie sau in alta locatie!