| Useeeer124124 a întrebat:

De curand am avut o problema cu pc-ul si windows-ul trebuie REinstalat. Intrebarea mea este : cum reinstales windows-ul [ windows 7 ultimate cu licenta ]? Va rog mult : ori niste explicatii concrete ori un link.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlcatrazOne a răspuns:

Eu iti recomand 7home premium e mai bun ca ultimate...iar la instalare e foarte usor trebuie doar sa ai la indemana un cd bootabil cu windows-ul, introduci cd-ul si dai restart la computer.Cand se aprinde faci exact ce face si tipu din clipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=pf408Rkc5IA

1 răspuns: