| RobertHahaha a întrebat:

De curand am cumparat un televizor cu diagonala de 81 de cm si nu se vede cum trebuie adica imi arata prea mare nu vad ultimele litere din subtitrarea de la filme si la meciuri imi apare doar jumate din scor. De ce doar modul de afisare este 16:9! Ce trebuie sa ii fac?

4 răspunsuri:
| BBnikki a răspuns:

La ce retea de televiziune esti abonat? Ce tip de televizor ai?

| RobertHahaha explică (pentru BBnikki):

Sunt abonat la Dolce! La televizor ii zice Vortex

| BBnikki a răspuns:

Cu tub cinescopic sau cu ecran plat?

| BBnikki a răspuns (pentru BBnikki):

Daca nu stii, imi poti spune modelul si imi voi da seama, ca sa te pot ajuta...