| megamix112 a întrebat:

De fiecare data cand intru pe messenger sau skype imi da eroare si ma scoate.Le-am instalat si reinstalat de peste 10 ori dar acelasi lucru.Nu stiti care ar putea fi problema? Nu am antivirus-ul sau firewall-ul pornit asa ca nu vad ce ar putea fi.
Nu e nici o problema de internet sau conexiune pentru ca la celelalte calculatoare merge.
HELP! NEVOIE URGENTA!

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ai setat vreun proxy pentru internet explorer?

| NeymarJr11 a răspuns:

Esti la sala, mutate la alt pc, esti acasa,, vezi ce ai instalat recent alt browner, teamwieri, ceva dezinstaleazal si va merge daca nici asa uite tutorial aici http://videotutorial.ro/tag/nu-pot-sa-ma-conectez-la-yahoo-messenger/, merge

| EMike a răspuns:

Incearca sa setezi data si ora de la windows cu cea actuala. Daca nu merge incearca o reformatare.