| TiffanyxSxColor a întrebat:

TPU!
De la un timp nu stiu ce a patit yahoo messenger! Adica imi pun un avatar needitat si ceilalti mi-l vad aiurea rau dar eu mi-l vad bine! Oare de ce?! Bine, nu la toti se intampla chestia asta. la majoritate! Aveti idee ce are?!

Multumesc :*

2 răspunsuri:
| SayYesForIceCream a răspuns:

Pai.tsi sa dereglat straight face. Si mie mi se mai intampla oh go on. Dar dupa un timp revine la normal big grin. Funda? puppy dog eyes

| apalipis a răspuns:

Asa se intampla multora. Stai linistita caci e de la ei. O sa-si revina.