| capsunica_8366 a întrebat:

Buna TPU.de unde pot descarca dictionar englez-roman pentru telefon mobil samsung digital S5230? please ajutati-ma. vot+funda!

2 răspunsuri:
| Floryn3423 a răspuns:

Daca ai net pe telefon, eu iti recomand http://www.academia-de-engleza.ro/......man.php... e ok.

| ZuziiBeats a răspuns:

Ooo,adorabill si eu am S5230.dar poti pur si simplu sa bagi net pe tel.si nu mai ai nevoie sa descarci nici un dictionar si sa incarci si memoria aiurea.trust me.si eu am avut nevoie.winking