| Madalin01 a întrebat:

Buna TPU.Deci am probleme cu sunetul la PC.Mereu isi pierde sunetul.si instalez iar driverul de sunet si merge winampul.etc.Si acum am vrut sa ma joc GTA san andreas in samp.Si cand sa ma conectez zicesadGrand Therft Auto SA connat find Audio card installed.Cum sa instalez sa nu mai am probleme. Dau funda.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Poate isi pierde sunetul din cauza unui virus incearca sa reindtalezi windowsul si dupa vezi daca se mai intampla. Poatre jocul respectiv nu are sunet.

2 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Vezi ca mufele de la placa de sunet sa fie curate nu oxidate si placa de sunet sa fie bine pusa la locul lui adica sa nu se deplaseze de la trepidatii.

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Sa-Mp :
HostName: Pro-Gaming: Download 0.3X - www.pg-official.com
Address: 93.119.26.212:7777
Players: 38 / 50
Ping: 8
Mode: PG:RP v4.7
Map: Orasul PG