| regeleanonim a întrebat:

Buna TPU din greseala am dat Disable la wireless si nu stiu cum sa intru iar.Cand dau Connect to the internet apatre doar broadband si vial-up.Va rog ajutati-ma am winfovs 7 dau funda.

Răspuns Câştigător
| darkcsx a răspuns:

Vezi poate te ajuta asta: https://www.youtube.com/watch?v=RHGUSbmZkhY

| regeleanonim explică (pentru darkcsx):

Nici nu sti ce fericit sunt.Deci raspunsul tau nu m-a ajutat cu nimic dar nu m-am gandit sa caut pe youtube(pe telefon imi emrgea netu ca asa am postat)si am gasit ceva si am rezolvat. Oricum de la mine ai funda!

3 răspunsuri:
| Rockefeller a răspuns:

Winfovs 7? ce sistem de operare-i asta?

| regeleanonim explică:

Windows 7 tie mai bine? macar incearca sa raspunzi