| Nuta_Marius_1998 a întrebat:

Bună TPU, din greseala pe google mi-am setat varsta de 15 ani, 15 ani chiar avand si acum in 14 zile o sa imi stearga contul. Pot cumva sa nu il pierd ca e foarte important? Pot folosi buletinul parintelui sau ceva? Sau macar sa il administreze un parinte

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Iti poti confirma varsta cu ajutorul unui buletin ( minim varsta de 18 ani ) sau cu ajutorul unui card VISA.

| Nuta_Marius_1998 explică (pentru Sekim):

Si daca e al parintelui, va merge?

| Sekim a răspuns (pentru Nuta_Marius_1998):

Sigur, atata timp cat pe contul de Google ai un nickname, nu numele real.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti pastra contul, fiindca este deja setat cu varsta de 15 ani, care apropo, nu se poate schimba, deoarece nu poti demosntra ca te-ai nascut de 2 roi in ani diferiti.
II faci tatalui sau mamei un cont pe google cu numele lor si datele lor personale si il gestionezi tu, dar pe al tau nu-l mai poti recupera.