| CaRmEn62 a întrebat:

doresc sa va intreb daca stiti vreun program jurnal virtual, pe care sa-l pot dowloanda, iar eu sa-l pot personaliza, sa fie cu parola, sa pot pune poze, ceva pentru fete
Va rog mult, am cautat in internet, dar nu am gasit ceva potrivit

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Uite un site unde poti sa te informezi asupra acestui subiect. Informeaza-te, si alege-ti ce crezi tu ca ti se potriveste cel mai bine:
http://www.portalroman.com/download/Programe_Jurnale.html

| Iubibilăă a răspuns:

Poti sa-ti faci jurnal chiar si pe clopotel.ro. (numai daca ai cont).
Pa, pa.