| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa cumpar un calculator, am facut o configuratie pe internet http://www.eurosoft-computers.ro/cos-cumparaturi si as vrea sa imi spuneti daca ce am ales e bine. Adica daca se potrivesc piesele sau poate sa imi recomandati voi altceva la acelasi pret. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sandel96 a răspuns:

Spune-mi ce piese ti-ai cumparat.pentru ca mie nu-mi arata nimic.

| BoSsNr1 a răspuns:

Procesor AMD AMD Athlon II 260 X2, 3.2GHz, 2MB - Placa de baza Gigabyte GA-880GM-D2H, Socket AM3, Chipset AMD 880G + SB710 - Memorie A-Data 4GB DDR3, 1333MHz, CL9 Single Tray - Hard disk Samsung ( HD253GJ ) 250GB, 7200rpm, 16MB, Spin Point F3 - DVD-RW SonyOptiarc 24X Dual Layer, RAM, Bulk Black Lightscribe SATA - Placa video MSI AMD Radeon R6450, 1024MB, GDDR3, 64bit - Carcasa Frontier Middle Tower IS07A-BK/BK, Black