| JomelaMaya a întrebat:

Habar nu am cine știe de sunphoto, dar dacă cineva de pe sunphoto aici care are blog cu texte png îl/o rog să-mi răspundă la întrebarea asta. Am nevoie de puțin ajutor. Mulțumesc mult.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Si intrebarea care e? Chiar daca nu esti sigura ca cineva e in domeniu capabil/a sa-ti raspunda la intrebare, mai bine pui intrebarea oricum, exista sanse mai mari sa primesti un raspuns, decat gen "Daca a auzit cineva de x, am si eu o intrebare.". Deci care e intrebarea? Eu nu vad o intrebare in postul tau. I'm just saying, don't fire me.