| Alle15 a întrebat:

Buna TPU.ieri am incercat sa contectez telefonul meu la calculator prin cablul de date, am reusit, dupa am descarcat o versiune a lg pc suite, am reusit si acest pas, dupa, cand se instala, telefonul s-a oprit brusc, iar eu nu stiu ce sa-i fac, sincera sa fiu, trebuie sa ma ajutati, numai am nici garantie la el, si costa destul de mult sa-l repar, si nu cred ca mai este ceva de facut la el.Va rog, daca stiti vreo metonda sau vreun program ca sa il repornesc spuneti-mi dau funda si un cont de lv mare la metin, lady popular, world of worcraf, la orice.Va rog, am telefon lg t300 cookie lite black-read.

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Sincer sa fiu cu tine nu mai ai ce sa-i faci an momentul cand ai instalat programul s-a dus softul telefonului costa mult casa al repari

1 răspuns:
| cucubau1992 a răspuns:

Conecteazal inapoie prin usb normal ar trebui sa porneasca si fa update la soft normal ar trebui sa rescrie softul si sa porneasca telefonul succes