| Zenozethzety47 a întrebat:

Imi poate spune cineva un program de editat muzica? Vreau sa cenzurez anumite melodii laughing

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Http://www.programecalculator.ro/......e-editor/. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Audiacity.Deși nativ linux este portat si le Windows și este unnprogram piuternic de editare și înregistarare audio.Se poate descărca de aici:
http://audacity.sourceforge.net/download/
Tot acolo ai și informații despre program si poate și screenshot-uri.
Preț:Gratis și liber deoarece este oppen source și supus gpl.Succes

| master77 a răspuns:

Sony sound forge, dar nu este gratis.

| ici3 a răspuns:

Cooledit pro, este super!

| Zenozethzety47 explică:

As vrea sa mentionez ca pc-ul meu nu este foarte bun si nu poate suporta orice program happy