| Cloudx3 a întrebat:

Bună TPU, îmi puteți spune vă rog cum funcționează Instagram? Poți, de exemplu să vorbeşti ca pe facebook?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Nu prea poti sa vorbesti, doar in comentarii.Like-urile sunt niste inimioare. Poza de pe profilul tau nu poate fii marita. Poti sa dai folow unor persoane, acelea o sa poata vedea ca le-ai dat folow si tu la fel. Poti gasi persoane diferite din orice tari, la poze random.

1 răspuns:
| asdfgbhjkl a răspuns:

Poti sa incarci poze..gen facebook..nu stiu daca poti sa si vorbesti, nu am Instagram.