| bogdyi a întrebat:

imi spuneti un program care pot sa redau partea sonora, adica aia care e in spatele vocii.

5 răspunsuri:
| bogdyi explică:

O sa incerc virtual dj home, si revin

| SkilVlad a răspuns:

Se numeste Virtual Dj Homewinking1 Distractie placuta! Funda plz [-O

| bogdyi explică (pentru SkilVlad):

Virtual dk e pentru a modifica

| SkilVlad a răspuns (pentru bogdyi):

A in fine eu nu am mai intrat de mult pe el si a da nu a schimbat numele:d uite aicia daca nu ma crezi http://www.virtualdj.com/products/homefree.html

| coldenisa a răspuns:

Hmmmm! partea sonora zici? pai adica negativul din spatele voci! pai program nu stiu dar iti da pe youtube scrii negativul din melodia dorita si cred ca ti-o da adica eu asa fac! SpEr Ca Te-Am AjUtAt! BaFtA!