| Madalin01 a întrebat:

Buna TPU.Imi zice cineva cum sa scap de asta:Windows Genuide Advantage Notifications-Installation wizard.Cum sa scap de asta ca mereu imi pare cum aprind PC.

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi windosu da-mi idu tau d mess ca sa iti trimit un prgram care il rezolva si elimina pe bune merge trimite`mi un mesaj si n`am nevoie de funda ca stiu si eu cum ii treaba aia cu genuide si nu stiu si nici eu n`am stiut da acum stiu cum se rezolva si vreau sa ajut s pe altii lasa-mi un msj cu idu tau daca vrei sa til dau p mess

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Schimbi Windowsu' si altadata ai grija sa nu mai downloadezi chestii oficiale n stuff. Iti arata doar ca Windowsu' nu e licentiat, sau ceva de genul.
Ma rog, daca ai Windows licentiat poate ti-a expirat licenta.
Eh, se mai intampla.

| Alle15 a răspuns:

Ia id-ul meu : mihaielapopescu15 daca ai windows xp iti dau eu un program

| EllyFMS a răspuns:

Mie imi dispare si imaginea dp display. si dispare dp ce reinstalez windowsul. altfel nu stiu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://support.microsoft.com/kb/921914 te va ajuta

| Madalin01 explică:

Am windows Xp sp 3.Am uitat sa spun.

| Madalin01 explică:

Id meu este Istoc_Madalyn.big grin

| wol a răspuns:

Pentru xp ruleaza utilitarul de aici http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml daca ai 7 sau vista scrie aici si iti dau alt link

| Ynna_9511 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/RemoveWGA-Download-42782.html
intra aici si da click pe "Softpedia mirror" in dreapta. Descarca si instaleaza, dai un restart si gata...