| 0LeHeL0 a întrebat:

Imi ziceti va rog cam cat costa un incarcator pentru Samsung Galaxy Mini si daca se poate imi dati site de unde ati luat.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Du-te in orice magazin de telefoane (Orange cosmote Vodafone) si cere incarcator cu mufa micro-usb deoarece aceea este mufa este mufa de la telefonul tau, Samsung galaxy mini si nu iti trebuie neaparat un incarcator original Samsung(iti merge si cu unul LG sau BlackBerry daca si acela are mufa micro usb) deoarece tot acelasi lucru o fac numai ca dai mai multi bani pe el
Sper ca te-am ajutathappy

Funda?

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

MAxim 25 de lei, gasesti sigur la Germanos! Mult noroc!