| anamaria123987 a întrebat:

In urma cu cateva ore, contul meu de Instagram a fost dezactivat datorita faptului ca am trimis niste clipuri care incalcau regulile aplicatiei. Cand dau sa ma logez imi spune ca utilizatorul nu a fost gasit, asta inseamna ca a fost sters? Chiar nu am cum sa-l recuperez?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Chiar nu am cum sa-l recuperez?"

ai gafat, asta-i plata

| anamaria123987 explică (pentru sierra1):

Stiu stiu.Dar totusi, aveam sute de amintiri acolo si mnasad

| JicaContra a răspuns:

Asa se pare, daca ti l-au sters inseamna ca ai comis-o rau!

| anamaria123987 explică (pentru JicaContra):

Dar stau sa compar gravitatea situatiei. Exista conturi de Instagram care posteaza clipuri gore and stuff si au conturile sterse dupa o luna chiar 2.Eu doar am trimis 3 clipuri cuiva, erau in privat chiar.

| JicaContra a răspuns (pentru anamaria123987):

Gore e cu schepsis, sunt unii care apreciaza ideea, pentru ca mintea lor e "rasucita" si mai sunt si cei care vad ideea NUMAI dpdv stiintific si medical, totusi exista medici legisti care fac autopsii si ORICE in domeniul ala e considerat de toti ceilalti "gore"

insa daca trimiti nuditate infantila AKA (numita si) pedofilie, astia fac uriticarie serios
sau chestii considerate teroriste
sau amenintari cu moartea
etc.

iar tu nu ai nici macar sugerat ce ai trimis

| anamaria123987 explică (pentru JicaContra):

Sincerlaughing pornografie cu minori

| JicaContra a răspuns (pentru anamaria123987):

Bun venit in viata reala, daca nu oferi volutar o informatie cand e vorba de ceva naspa, cum ar fi o stergere absoluta a unui cont, oamenii tind sa speculeze tongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil îți analizează contul. Nu vor sa te piardă pentru reclame, doar tot ei dețin și Facebook. Daca e un gif cu o mizerie, ți-l vor da înapoi și te vor avertiza.
Dar nu e exclus ca dacă ai încălcat politica lor să-ți șteargă contul.

| anamaria123987 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic.Adica,nu-mi prea dau seama daca e sters sau e doar dezactivat.Cand incearca alte persoane sa intre pe el le spune 'utilizator negasit'