| Bubuletz a întrebat:

Buna TPU.Intentionez sa imi cumpar un telefon nokia 5530.Am insa o mica dilema.Cand il deschid apare http://storage0.dms.go4it.ro/media/2/84/2012/4553119/6/n okia5530xm-03.gif imaginea de pe ecran si am vazut ca are ca un mic meniu.As putea sa il schimb sa n mai apara acel mic meniu si sa pun de exemplu o poza? Sper ca m-am facut inteleasa. Dau fundita fine ma lamureste mai bine.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| onlytiff a răspuns:

Am si eu la fel si poti sa dezactivezi chestia asta, si o sa apara decat ceasul si tot ce e sus, iar jos un buton pentru tastatura si unul pentru agenda. Cat despre telefon, e bun.il am de 1 an si nu am avut probleme deloc cu el.si am si ecranul zgariat rau insa functioneaza ca la inceputbig grin Funda?