| Alin865 a întrebat:

ma puteti ajuta cu siteuri de descarcat cd de instalare pentru HP deskjet f4180 marea majoritate pe care le-am gasit nu imi mergeau

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Alin ce sistem operativ folosesti si de cati biti?

| gelu1970 a răspuns:

Alin ce sistem operativ folosesti si de cati biti? intra aici cel mai bine si alege tu sistemul operativ ce folosesti http://h10025.www1.hp.com/......reCategory

| pbsolver a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
selecteaza sistemul de operare si descarca-ti driverul

| pbsolver a răspuns:

Daca problemele nu dispar, asigura-te ca ai conectat imprimanta la un port USB 2.0, nu 1.1

| Alin865 explică:

Am încercat si pe siteul original si am tot dat next dar nu se întâmpla nimic si am selectat windows-ul meu ( vista )