| GabrielGL a întrebat:

Buna TPU. Mai exista programe off line. Tip google foto. Inainte era picaso dar nu ma e. Voi ce folositi pentru fotografii video off line dar sa le puna in ordine de data etk. Mersi

4 răspunsuri:
| GabrielGL explică (pentru sierra1):

Ce este ma pune sa ma lochez cu gmailul e ceva scam. Virusi?

| sierra1 a răspuns (pentru GabrielGL):

Descarci de acolo aplicația

| NLS a răspuns:

Folosesc XN View pentru "management" foto.

Sau exista ACDSee, (ce are pe langa management si unelte avansate de retusare, e aproape la fel de bun precum Lightroom.)

Iar cand nu doresc sa imi vad grupate si sortate toate pozele si imaginile,
folosesc IrfanView, doar pentru a deschide o imagine.