| Luci88 a întrebat:

mi-am creat o pagina officiala de facebook pentru fani, in acest moment am vreo zece mii de like-uri. Dar as vrea sa ii schimb numele:-) se poate? Deci unei pagini de facebook ' nu unui profil, sa nu intelegeti gresit. Daca se poate imi puteti direct un link unde sa intru si sa schimb numele? O sa va mulrtumesc pe pagina mea de facebook! Funda:-)

1 răspuns:
| TheCritic a răspuns:

Nu se mai poate schimba decat daca eventual le scrii celor de la Facebook deoarece dupa ce depasesti 100 de like-uri, se zice ca fanii tai te cunosc dupa un anumit nume. Numai bine!