| haisanu a întrebat:

:* Mi-am cumparat o camera web construita cu microfon (Exact ca aceasta http://www.google.com/......tp?/imgres ) care nu are CD.Am facut-o sa mearga,dar nu stiu ce sa fac in legatura cu microfonul, sa il bag in functiune.
Ajutor:o3

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu are CD inseamna ca este recunoscuta automat de Windows. In acesta situatie ori este defecta ori setarile din recording devices nu sunt facute bine. Fa click dreapta pe iconul cu difuzor si intra la setarile microfonului.

2 răspunsuri:
| Alexandrudiaconu a răspuns:

Dai la ultimul progam din stanga din bara
apoi dai la control panel o sa-ti arate hardware and sound/sound dai la el apoi dai la sound si la recording si apoi dai la level il dai la 100% apoi la listen dai click listen to device. Funda
.

| Alexandrudiaconu a răspuns:

Dai la start apoi la control panel la hardware and sound si dai la sound apoi la reconding si dai la listen apoi la listen to device la level il dai la maxim 100%... Funda>>Alex