| Luci88 a întrebat:

mi-am facut cont pe VivaSms am pus numar de telefon, dar nu primesc mesaje, de ce? trebuie sa mai fac ceva? Dau Funda

1 răspuns:
| Pyo a răspuns:

O sa primesti mesaje, dar trebuie sa iti dezvolti echipa, deocamdata nu sunt destule companii care sa aiba contract cu vivaSMS ca sa poata trimite sms-uri tuturor utilizatorilor, mareste-ti echipa si o sa ai prioritate la sms-uri.

Daca vrei mai multe sfaturi scrie-mi pe privat si te pot ajuta.