| MariaIrina a întrebat:

Buna TPU

Mi-am reinstalat wdws-ul si mi s-au sters toate arhivele de la mess. Le pot recupera :-s?

Răspuns Câştigător
| BlackOrangee a răspuns:

Hey Sim! Dupa cum ai zis si tu mai sus ti-ai reinstalat windows-ul iar arhivele s-au sters... Si nu nu poti sa le recuperezibig grin! Peace out! Fundita?puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Buna in primul rand DA le poti recupera dadand messenger-preferances acolo iti va da mai multe si vei da pe ignor dupa sunt cei care iai sters din lista bafta

| mariana2011 a răspuns:

Doar daca ai mess 11.:*

| kessu a răspuns:

Nu cred, dar totusi ar fi o posibilitate cauta in mail.

| ralucsi a răspuns:

Bună, da, ştiu eu cum, şi am să-ţi explic. Toată arhiva, de când ai id-ul de messenger, este salvată. O poţi vedea, intrând la e-mail şi apoi, în loc să dai pe INBOX, dai pe CONVERSATIONS. Acolo sunt toate, toate, conversaţiile tale, de când ai messenger-ul. Sper că te-am ajutat kiss Fundiţă?

| lavinia1991 a răspuns:

Pai nu e nevoie, intra in mail-ul tau ca sunt toate acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti deoarece asa am facut si eu si mi s-a sters tot, poze tot ce aveam.

| cataalecs96 a răspuns:

Nu

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Din cate stiu eu, nu le poti recupera.
Pa, pa.

| BoMbeRmEn a răspuns:

Nu le mai poti deoarece tu ai instalat un nou program Messenger.Si arhivele din cel vechi nu se mai pot recupera.I'm so sorry...nu am avut cu ce sa te ajut prea mult dar ca sa stii tongue

| ComputerGeek a răspuns:

Din pacate nu este posibil sad

| Alex_9342 a răspuns:

Intra pe mailul tau... si vei avea in stanga meniul conversation... intrii acolo si ai tot! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza versiunea 11 a Messenger-ului pentru ca salveaza conversatiile online.