| gabriellla a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul si as vrea sa va intreb daca stiti unde trebuie sa dau mail.Va multumesc mult! Funda! love struck

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Pai daca e inca in garantie du te de unde l ai cumparat si ti lrepara ei.la cine anume vrei sa dai mail?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa imi dai si mie mail ca nu ti se repara telefonul. Du l la garantie daca mai ai asa ceva, daca nu la orice service

| K0sti a răspuns:

Sa dai mail? Pai crezi ca se repara telefonul prin mail? laughing

| RaduTN a răspuns:

Daca-i in garantie il duci la magazinul de unde l-ai cumparat. Daca nu este, te duci la un service. love struck