| romanianboy a întrebat:

Nu locuies in romania deci nu vizionez programe romanesti decat la pc. Problema este ca vreau sa vad widescreen.Cum pot face? eu folosesc www.cooltvweb.net pentru a viziona

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Daca respectivul site nu preia posturile tv in variante widescreen(16:9), nu ai ce sa faci, indiferent daca monitorul tau este wide. Depinde de modul in care site-urile transmit.

1 răspuns:
| gianys75 a răspuns:

Pe net gasesti cam greu programe hd...incearca alte site-uri poste unele transmit pe net si hd