| XxDennise a întrebat:

Nu mai imi merge cablul de date la telefon ( Sony Ericsson w205)
Si nu se mai incarca. eu spun ca e de vina acolo unde nu face contact. Funda!happy

4 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Schimba usb-ul, incearca in alt port

| AndrewBa a răspuns:

Pai cel de date merge? se baga in aceeasi mufa? daca da inseamna ca ai probleme cu priza sau cu cablul, e intrerupt pe undeva sper sa te fi ajutat

| AddaSunnii a răspuns:

Heii Kiddaa:* Si eu am telefon ca al tau, dar cand l-am cumparat, nu am primit si cablu de date.hee hee Eu mi-am cumparat un card de 2 GB care a venit cu un mic cititor de date, in care incape doar cardul respectiv [M2] si este de la firma Sony. Eu il folosesc cu placere, este foarte bun, si cardul se potriveste la telefon, se gaseste in magazinele Orangewinking
Sper ca ti-a fost de folos >; d

| AddaSunnii a răspuns:

Greseala mea, vroiam sa scriu "*un mic cititor de carduri". Sorry.