| daηă a întrebat:

Nu prea stiu daca veti intelege ceva dar sper ca veti intelege :|. Am windows XP. Nu stiu ce am facut.Atnci cand deschid de exemplu my documents nu-mi mai apare bara cu optiuni de langa. Nu stiu sa ma explic dar am facut o imagine :
http://anonimanonim.sunphoto.ro/album/32466100

Va rog spuneti-mi cum as putea sa o pun la loc! :)) :|

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu e mare lucru.Trebe să dai un Windows flag+pause/breack şi apoi din fereastra aceea selectează tabul Advanced/navighează la performance şi apoi click pe butonul Settings, urmat de bifarea selecţiei use comon tascks în folders şi apoi confirmă şi salvează.Ar trebui săîţi apară panoul din stânga din nou; De asemenea dacă vrei tot de acolo poţi debifa din opţiun ile alea asta pentru a înbunătăţii performmanţele Windows-ului şi tot o dată şi de a avea efecte vizuale minime.Succese