| iulianr a întrebat:

Nu stiu ce sa mai postez pe blog si as vrea sa-mi dati niste idei.Blogul nu il am de mult si am 3-4 postari.

Răspuns Câştigător
| cutzu35 a răspuns:

Pai poti posta un top cu melodiile cele mai noi, un test pentru vizitatori legat d tine adica sa vada cat de bine te cunosc, sau top 10 filme bunewinking sper ca ti-am putut fi de folos happy acum cum consideri daca vrei sa imi dai funda esti binevenit si daca nu sper ca iti voi mai putea fi de folos la intrebarile viitoarewinking

2 răspunsuri:
| Anuts a răspuns:

Depinde despre ce e blogulhappy
Poti sa scrii:
Ce te intereseaza pe tine.
Despre muzica, filme, fotbal orice
Starea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie niste stiri pune gadget-uri