| ghineanamaria a întrebat:

O intrebare foarte importanta pentru mine. Aveam in PC un program.Adaugai o poza si programul iti desena acea poza sau te lasa pe tine so desenezi.Va rog sa nu intrebati de ce l-am sters sau mai stiu eu ce. Vreau doar sa stiu cum se numea si de unde pot sa il desczrc gratis si fara timp de probare? NU coteaza daca e demo doar sa nu aiba timp de probare.Mentionez ca cel mai bun raspuns va primi funda si respectul meu.Pa. :d happy

2 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Ca http://www.softfree.eu/romana/windows/imaginedesen.php chestia de mai sus e ceva de desenat poze ...asta e? funda? reclama de mai sus :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeşti cumva de...Paint?; DD