| LoveToSmile a întrebat:

O pr de-a mea a postat pe Facebook o poza care mie nu imi placea...Eu am vrt sa o reclam si din greseala am blocat-o! Cum fac sa o deblochez? Fundaaaa happy

Răspuns Câştigător
| Bomfaier a răspuns:

Colţul din dreapta sus e o sageata. Clic acolo, apopi privacy settings, apoi manage blockng din dreptul lui Blocked People and Apps, apoi la Block users e o lista cu cei blocati, si in dreptul fiecaruia e unlink cu Unblock. apesi acolo apoi pe Confirm.
Daca ai setat Facebookul pe româna, e acelasi lucru.