| AriadnaTPU a întrebat:

Pe ebook poti vedea filme?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Analya11001100 a răspuns:

Buna, pe ebook poti sa citesti o carte sau sa afli informatii din ziare sau reviste. Daca vrei sa vezi filme, depinde de ebook.

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu prea ai cum. Si cred ca vroiai sa zici de un e-reader. Ebook e cartea pe care o citesti pe un ereaderbig grin
Si nu, teoretic nu ai cum. Ecranul este alb-negru, iar ecranul pe un e-reader este special, folsoeste cerneala cas a nu oboseasca ochii, insa viteza este ceva mai mica, motiv pentru care e imposibil.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Din câte ştiu eu, nu, nu poţi viziona şi filme.

Pa-pa.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu.

| Zatharra a răspuns:

Nu.

| KateMiddleton a răspuns:

Ce ebook ai? E am u PocketBook u 7, si mi-am pus un film de doua ore, calitatea e foarte buna.
Totul depinde de modelul ebook-ului.
Al tau cum e?

| Alexakos a răspuns:

Daca scrii filme online o sa iti dea... te duci la fotografii si in dreapta iti da un link apesi pe acel link si te trimite la o pagina unde dai play si vezi filmul tradus, insa nu prea sunt pagini de filme online care au prea multe filme. pentru mai multe filme si filme noi... mai bine intri online pe google.

| Skipper09 a răspuns:

Nu e un site de donwnload.

| AriadnaTPU explică:

Este ca o tableta? poti intra pe internet?

| Smoke323 a răspuns:

Nu, nu poti.

| Schemmer a răspuns:

Nu pentru ca aceea ce o carte electronica. Fundita? pliZZ