| JasonMcCann a întrebat:

Pe facebook îmi apar niște reclame care nu au treaba cu facebook-ul, iar unde am scris pe facebook „Remove Layout". Am dat acolo, și mi s-a încărcat pagina, și nu îmi mai apăreau, după, am mai făcut câteva lucruri pe facebook și când m-am dus la pagina principală iar îmi apăreau. Nu pot să stau de fiecare dată să apăs pe „Remove Layout", ce pot să fac ca să nu îmi mai apară deloc?
Dau fundă, mulțumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Ilie_David_1991 a răspuns:

Alea sunt reclame care poti sa faci sa dispara doar pentru un timp si pe urma apar din nou!