| sabin75345465767 a întrebat:

Buna,TPU! Planuiesc sa cumpar un Xbox One.Dar, nu voi putea cumpara mai mult de 2-3 jocuri pe an. Ajung atatea? Ma voi plictisi repede?

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Cand te joci pe Xbox e aproape imposibil sa te plictisesti! Sunt destul de sigur ca iti permiti poate 4... macar cate un joc pentru fiecare anotimp. Nu cred ca te vei plictisi (mai ales daca jocurile sunt cool).
Funda? happy

1 răspuns:
| petrisorstefan12 a răspuns:

Nu prea cred eu spun sa iti cumperi jocuri care le poti juca cu prietenii tai. Si spun ca ar fi mai bine sa iti cumperi un ps4 nu xbox one ps4 e mai bun are grafica mai buna memorie mai rapida.