| danyz a întrebat:

Planuiesc sa imi iau un laptop de Black Friday.Treaba este ca nu stiu ce sa iau. Puteti sa imi dati niste sugestii si sa scrieti cam cat de bune sunt si care sunt punctele forte si cele slabe si pe care l-ati cumpara daca ati avea posibilitatea sau cine stie poate chiar il aveti.

P.S.:Care este cel mai bun site de pe care il pot cumpara?

6 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Cand achizitionam un Laptop in primul rand ne intereseaza sa dispuna de un ansamblu de racire foarte bun.
Eu as recomanda gama Asus care dispune de tehnologia Ice cool, si ne ofera o temperatura relativ constanta.
Iti voi posta o configuratie buna in raport pret-performanta.
http://www.laptop.com.ro/......25d++.html

Il poti achizitiona de pe E-mag
http://www.emag.ro/......D5LLXBBBM/

| danyz explică (pentru jhonny999):

Pare interesant, dar nu mai este in stoc. sad

| feraryyy78 a răspuns:

Cele mai bune laptop-uri sunt de la Dell, Samsung, Apple si Sony, dar nici HP-urile nu sunt rele. Eu as recomanda Dell-ul deoarece poti vedea calitatea acestui laptop doar privindu-l. Poti observa unele detalii care la alte laptop-uri nici macar nu sunt bagate in seama. Desigur pretul este cel mai important criteriu, iar daca prinzi o reducere fabuloasa, nu evita sa-l achizitionezi.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Cauta pe http://www.laptopuri.blackfriday/reduceri/laptopuri-ieftine/ laptopuri la reducere de Black Friday.

| danyz explică (pentru Cristian_Birmanese_1990):

Asta era anul trecut. laughing Mi-am luat deja. Mersi oricum!