| Yumen a întrebat:

prietenul meu are un laptop Samsung. Pe ea a fost pus sistemul de operare Windows 7 Ultimate x64, acum o luna. Cand vrea sa descida un program, ii da o eroare, si nu poate sa faca nimic. My Computer, Control Panel, acestea inca se deschide, dar cmd, google chrome, jocurile, ele nu se deschid. As vrea sa stiu cum as putea rezolva problema, ar trebui reinstalarea Windows-ului?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Sigur exista ceva erori si daca e greu de vazut de unde vin, o reinstalare de windows rezolva orice problema ar fi.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pe ea a fost pus...pe care ea, pe laptoapa?
My Computer, Control Panel, acestea inca se deschide... e mai multe, sau e unul singur?

Ce eroare ii da? Trebuie sa ghicim? Cand o sa invatati sa puneti intrebari, o sa primiti si raspunsuri!