| MihaelaDart a întrebat:

Prin ce site-uri gratuite pot strange mai multe vizite pe un blog pe care il detin?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Cred ca facea referire la faptul ca vrea sa si promoveze blogul pe alte site uri nu sa si faca un site. Sunt multe bloguri care colaboreaza cu altele de pe acelasi domeniu sau tema si sunt altele care te promoveaza gratuit sau unde i ti poti face reclama gratuit sau schimb de linkuri etc. Lasa si tu adresa blogului tau sa vedem despre ce e vorba.

| MihaelaDart explică (pentru vioricavio):

Este un blog strain, numai cine intelege limba greaca isi da seama despre ce este vorba http://halkidiki-mirror.blogspot.gr/. Asa e, doresc sa ii fac trafic/vizite la blog, nici nu am pomenit ca doresc sa-mi fac site cum a inteles utilizatorul de mai sus.

3 răspunsuri:
| magnificul a răspuns:

Salut.Fa-ti cont aici si i-l poti urca pe google, sau unde vrei si faci bani si vizitatori.Succes.
http://refer.webs.com/v2/share/6087459147334665282