| andralovesong a întrebat:

Buna TPU puteti sa imi aratati niste tablete cam pana la 5 milioane.Sunt bune de 4-5 milioane

Răspuns Câştigător
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Allview Speed City - 450 ron
Allview AX2 frenzy - 600 ron
E-boda essential a160 - 300 ron
E-boda essential e300 - 300 ron
Daca vrei sa stai pe wi fi si sa joci jocuri slabe gen subway sau temple ia-ti e boda oricare din alea 2. PT jocuri e aia speed city si e si pentru net. AX2 frenzy e putin de jocuri merge pe net si poti sa ii bagi sim cu 3g de la digi cu net nelimitat si sa o iei cu tine sa stai pe fb sa joci temple sau jocuri putin mai complicate.

8 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Deci ia uitate putin aici:

http://www.pandawill.com/......-c306.html

sigur ai sa te razgandesti.
http://programepc.net

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

La eMAG găseşti cele mai bune tablete. Aruncă tu o privire şi vezi care îţi place. Sunt şi mai scumpe, şi mai ieftine dar ai de unde să alegi.
http://www.emag.ro/tablete/c

Pa-pa.

| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://www.emag.ro/tablete/pret,intre-200-si-500/sort-priceasc/c

eu am ales pretul mai departe selectezi tu din stanga criteriile :D

Click (pe ele)pentru a vedea specificatiile :-bd

| SonicAndrei a răspuns:

Allview Speed City — mi-am luat una de la Altex cu 500 lei și merge orice pe ea. Am NFS Most Wanted și merge bine. Nu e performantă, nu are cartelă dar e foarte folositoare.

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Cea si cea mai buna tableta din bugetul tau este aceasta: http://www.mediadot.ro/......ndroid-41/
De ce? Procesorul este unul foarte rapid, tactat la 1, 5GHz, Cortex A9. Are 1GB ram, arhisuficient orice vei face. Are o super placa grafica integrata pe care o sa te poti juca orice vrei tu. Cel mai mare avantaj de fapt, este ecranul, unul foarte bine construit, cu culori vii si frumoase.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de tableta.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, nu ezita sa ma cauti.

Nu in ultimu' rand, iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

Bafta si multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| cine1cine a răspuns:

Îți dai seama că ai face cea mai mare prostie din viața ta să-ți bați joc de 5 miliaone de lei pe o tabletă. Dar na, cine știe, poate că nu ai ce face cu banii! laughing Mai bine mai pui un million două, și-ți cumperi un calculator desktop. Dar na, nu cred că te duce capul pe tine. Dar lasă că mai bine să te chinui cu o porcărie de tabletă care se deschide in 20 de minute. Și aporpo, prețul tabletei este de două milioane, dar in magazine primește adaosul commercial plus incă vreo 3 taxe, și ajunge la cinci milioane o tabletă care de fapt costă două! Deci mai bine caută la tine in oraș magazine cu calculatoare sh și cumpără-ți un pc bun!

| Adynutza3940 a răspuns:

Buna! Un alt model ar fi tableta ''Seroiux go tab''...Am si eu si sunt multumita de ea!
Costa 5 mil