| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Puteti sa imi spuneti un program AntiVirus Foarte BUN pentru Windows 7.Va rog frumos :*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-as recomanda Microsoft Security Essentials, gratuit. Il folosesc pe multe calculatoare si n-am probleme.

6 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Avira, nod 32, etc funda? te rog

| hope2destiny a răspuns:

Eu am AVG si sunt ff mltumita d ellove struck. de ex zilele trecute am primit un mail care avea un fisier da` nu m`a lasat sa-l descarc pentru ca avea virusi happy

| MeGustaaa a răspuns:

Norton

| Burzea a răspuns:

Eset nod 32

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun antivirus e bitdefender fiindca are un meniu f.complex [dar e cam greu sa faci rot de el free]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://ccomentariu.blogspot.com/ :d