| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.recent am trimis o cerere pe fb unei persoane.iar acea persoana mi-a dat accept insa am observat ca la 2 zile dupa aceea, acea persoana si-a dezactivat/sters facebook-ul.ma simt prost si cred ca din cauza mea a facut acest lucru.ps:i-am vizualizat profilul de mai multe ori.sa fie oare asta motivul? poate vedea ca i-am vizualizat profilul?

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu poate vedea ca i-ai vizualizat profilul. Plus ca nu cred ca si-a dezactivat contul din cauza unei singure persoane, era mai simplu sa te blocheze.

| HereToHelp123 a răspuns:

Buna happy Nu poate vedea ca i-ai vizualizat profilul. Poti sta pe profilul persoanei respective non-stop daca vrei laughing Probabil l-a dezactivat doar pentru o perioada si il va activa din nou big grin Sau poate s-a plictisit de facebook sau ...cine stie.Mai poti astepta putin sa vezi daca il va reactiva, apoi poti incerca sa o cauti din nou happy Poate si-a facut profil noi.PS:poti incerca mai multe combinatii de nume cand o cauti, poate are un prenume mai rar folosit, sau cine stie? Bafta happy

| Bdtd04 a răspuns:

Nu te simti vinovat. Este imposibil ca acea persoana sa stie ca tu intrii pe profilul ei. Gandeste-te ca poate nu esti singurul care i-a trimis cerere in acele zilewinking este posibil ca ea sa te fi blocat... Dar nu putea sti in niciun caz ca ii vizitai profilul deswinking