| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.recent am trimis o cerere pe fb unei persoane.iar acea persoana mi-a dat accept insa am observat ca la 2 zile dupa aceea, acea persoana si-a dezactivat/sters facebook-ul.ma simt prost si cred ca din cauza mea a facut acest lucru.ps:i-am vizualizat profilul de mai multe ori.sa fie oare asta motivul? poate vedea ca i-am vizualizat profilul? daca ar fi din cauza mea mi-ar fi zis nu?

1 răspuns:
| Puffy93 a răspuns:

Nu are de unde sa stie daca i-ai vizualizat profilul sau nu. Nu-ti face griji, daca e asa cum ai zis tu, e pierderea acelei persoane. N-are rost sa te stresezi aiurea. Daca cineva te vrea cu adevarat, te cauta.