| TaviONE a întrebat:

Buna TPU.ro! Pentru cursurile de web design trebuie sa ai facultatea de informatica sau este suficient bacalaureatul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nici una nici alta

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Presupun că iti trebuie si cursuri de web design.

| ywar a răspuns:

Sunt niste cursuri pe care le platesti! In mod normal in astfel de situatii exista niste conditii minime pe care sa le indeplinesti. Aici, nu as vedea niciuna - depinde de nivelul cursului. Daca e de incepatori sigur nu! Bafta la invatat!

| BlueViP a răspuns:

Niciuna din ele.

| Xena20 a răspuns:

Nici una nici alta, urmezi cursurile respective și înveți totul de la 0.