| Chiuaua a întrebat:

Buna TPU saptamana trecuta mi- am luat un S.ericsson Xperia Neo si am o problema, nu pot trimite SMS, pot primi dar nu pot >trimite primesc un raport de livrare in care mi se spune ca mesajul nu sa putut trimite am cautat pe net si am observat ca nu sunt singurul cu aceasta problema, ma poate ajuta cineva? Funda vot si mi de multumiri celui care ma ajuta

1 răspuns:
| blddeea a răspuns:

Suna la relatii cu clientii pentru ca este posibul sa ai agenta barata pentru utilizare si nu o poti rezolva singura.