| SweetyDeny a întrebat:

Se poate sa imi sterg un cont pe facebook?

Răspuns Câştigător
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Nu nu il poti sterge dar poti sa iti stergi toate pozele si toti prietenii ca sa nu te mai deranjeze nimeni

2 răspunsuri:
| fetitsadecartier a răspuns:

Da, se poate.
In dreapta sus este o sageata [in dreapta la sectiunea "Acasa" sau daca tie pe engleza "Home" cred], dai click pe ea si selectezi "Setarile contului", apoi in stanga sunt mai multe coloane apesi pe "Securitate" iar putin mai jos este "Dezactivati contul".
Funditzsa? happy

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Ba da se poate...si e chiar foarte usor, nu te grabi sa dai funde ca degeaba le dai ca raspunsul e gresit