| XxRoyalxX a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta :X Saptamana urmatoare imi fac abonament la un telefon Nokia C3, dar nu stiu ce culoare sa iau, Ca am avut un telefon negru misto, dar culorile lui nokia C3 sunt : Albastru, alb-crem, roz, Dar pe net am vazut ca acest roz este foarte inchis, asa este? Ca nu vreau albastru pare, de baiat putinhee hee si alb crem are o fata, fica nasei mele si as fi vrut si alb cremul acela dar si roz, deci intreebarea mea este:
Alb crem sau roz? Caci nu stiu cum este rozul inchis sau deschis?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Este un roz plăcut:
http://www.google.ro/......tp?/search

7 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna! Eu as alege alb-crem.
Bft!

| alexuts28 a răspuns:

Rozul ala e prea tipator.Eu cunosc pe cineva care il are albastru, dar e mai mult bleumarin spre negru, si mie mi se pare placut.SI eu sunt fata, dar rozul ala nu e dragut.

| XxRoyalxX explică:

Dar rozul este inchis?

| XxRoyalxX explică:

Multumesc, toti ati dat raspunsuri frumoase, mersi, dar mai am o problema, vreau sa imi fac abonament dar imi trebuie ori factura eletrica ori actele casei, iar casa nu este pe numele nostru, iar factura electrica nici aia este pentru fostul proprietar, Decedatul ce ne facen?

| dyana99 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Mie imi place mai mult rozul decat ala alb crem.Arata rau asa alb crem.Acum nu stiu cum iti place tie.

| NesCafe a răspuns:

Nokia C3 Roz daca esti fata tonguewinking Ai incredere...

| Cookie2275 a răspuns:

Eu as alege alb-crem(asa am si eu).Sa ai grija ca se murdareste repede pe spate.I-am luat o husa de culoare galbena si a inceput sa se coloreze pe spate.am incercat sa il sterg cu toate lucrurile posibile si nu s-a luat.