| xbox360_2907 a întrebat:

Buna TPU spuneti-mi niste siteuri cu jocuri noi aparute...va rog mult

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca vrei sa aflii despre jocuri noi, ai aici :
http://www.gamespot.com/newthisweek.html
daca vrei download ai aici :
www.thepiratebay.org
www.usabit.com

| Bunicu a răspuns:

Mai xbox pe ce site crezi tu ca gasesti jocuri? Oare pe site u vrunui magazin online care VINDE JOCURI? OOOaaaareee aici? www.buygames.ro? La naiba cate suuuunt! Si ce lene imi e sa caaaaut! Haaaai baaaaftaaa!

| wizzardspin a răspuns:

Intra pe www.rarbg.com ca aici gasesti orice e nou

| Danusia a răspuns:

Daca vrei niste situri poti scrie la google y8 sau y7 y6 y5y4y3y2sau y1 daca vrei ceva situri mai noi te poti baga pe hi5 sau pe facebook si acolo ai niste jocuri