| TheMimy a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se instaleaza placa de sunet si cea video, daca eu nu stiu ce placa audio si video am.Si..nu am nici acele CD-uri cu drivere. sad
De preferat as vrea sa fie explicat pas cu pas.

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

DriverScanner 2012 - Download http://tiny.cc/43g7t Licente: DS-8SRM5-DVEYS-99QVY-F4YQY-6QN­­M3-WPJTP

DS-FGDVT-FUQNK-AMEFW-2U9ZL-N76 -S5-TNYLVL

DS-8SRM5-DVEYS-99QVY-F4YQY-6QN -M3 WPJTP La activare cu o licenta, intrerupe conexiunea de internet ->introduci licenta si apoi activeaza internetul. Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa! Alte licente http://tny.cz/a35b39e0

| donnie112 a răspuns:

Pe placa video si pe cea de sunet sunt niste coduri, cu codurile alea cauti pe net si le vei gasi

| savuemy a răspuns:

Salut.
1.conteaza sa o ai instalata pe placa de baza! ai un slot pci(cel lung) sau agp(cel scurt)
2.
-Trebuie sa cauti pe internet modelul placii de sunet sau placii video si dupa versiunea de windows pe care o ai!
3.Gata!