| Acaikus a întrebat:

Stiti ca atunci cand bagam un stick sau un CD/DVD etc. in PC iti apare o fereastra cu cateva optinuni: Deschidere folder; Play with... asa si ma rog celelalte. Mie nu imi mai apare, aveti idee de ce? As vrea sa stiu cum pot remedia problema. Dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

Te duci in My computer-click dreapta cd/DVD-Rom-proprietati-AutoPLay-si bifezi optiunea aia de jos cu prompt me each time bla bla bla... FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Intri in My Computer si selectezi de acolo daca nu iti apare automat fereastra...

| TheSilent a răspuns:

Dar stick'ul sau dvd'ul ti-l citeste?